Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ»
Понеділок, 24 грудня 2012, 13:28

В залі природного заповідника відбувся захід «ХВОЙНІ КРАСУНІ» для учнів 2-го класу Надвірнянської ЗОШ № 1.

Учні уважно слухали розповідь завідувача сектору екологічної освіти. Всі здійснили віртуальну подорож на природу - побачили коротенький фільм про заповідник.

 

 

 

Ми вивчали різницю між різними видами хвойних.

Тепер юні природолюби знатимуть, що в заповіднику зростають три сестрички – три сосни. Одна красуня – найстарша найповажніша – СОСНА КЕДРОВА ЄВРОПЕЙСЬКА – дерево, занесене до Червоної книги України. Друга красуня – середня – СОСНА ЗВИЧАЙНА. Третя красуня – наймолодша, найменша – СОСНА ГІРСЬКА. А ще тут є господарка наших гір - СМЕРЕКА (або ЯЛИНА ЄВРОПЕЙСЬКА) та її помічниця і подружка - ЯЛИЦЯ БІЛА.

Діти радо заповнили стенд-кросворд «ЗАПОВІДНИК ГОРГАНИ» по темі «Дерева заповідника», навчились робити гілочки з паперу та визначати вік дерев.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити