Вітаємо на нашому сайті!

 

Сосна кедрова європейська

Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 чоловік, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.

Дивовижний острівець, де збереглася в своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори і фауни.

 

 

 

Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи

 
Відзначення Всесвітнього дня навколишнього середовища в природному заповіднику «Горгани»
Четвер, 06 червня 2019, 15:10

З нагоди відзначення Всесвітнього дня навколишнього середовища заступник директора – головний природознавець природного заповідника «Горгани» Ярослав Голинський привітав гостей і працівників установи, яка стоїть на варті охорони довкілля, однією із найважливіших подій екологічного календаря.


В цей день до заповідника завітали представники Європейського товариства дикої природи: міжнародний експерт Європейського товариства дикої природи США Гаррі Ой; заступник голови правління Європейського товариства дикої природи, директор Вілдернесу (Австрія, Словаччина) - Влад Ванчура.
Вони розповіли про враження попереднього перебування на наших теренах та мету проведення аудиту.

Гостей ознайомлено з презентацією діяльності та біорізноманіття природного заповідника «Горгани».