Фотовиставка «Біорізноманіття пралісів Горган»

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї напередодні професійного свята – Дня працівників природно-заповідної справи та до річниці включення букових пралісів природного заповідника «Горгани» до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО організовано та проведено відкриття фотовиставки «Біорізноманіття пралісів Горган».

Виставка організована, в рамках «Проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України», що впроваджується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно із Міністерством екології та природних ресурсів України за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки», Природничим клубом «Кедрина» спільно з природним заповідником «Горгани».

На захід завітали представники: спілки мистецтв Івано-Франківщини, Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області, громадських організацій, ЗМІ та пересічні громадяни.

Фотовиставку відкрили: директор краєзнавчого музею Ярослав Штиркало, який у виступі акцентував на цінності пралісів та збереженні, кожною людиною, природи рідного краю

та  в.о. директора природного заповідника «Горгани» Ярослав Петращук, який проінформував відвідувачів виставки та представників ЗМІ про діяльність установи. Відзначено також, що працівники заповідника прикладають великих зусиль для збереження та наукових досліджень біорізноманіття  його території.

Головний природознавець природоохоронної установи Ярослав Голинський  роз’яснив присутнім, що задум організаторів донести до людей цінність природно-заповідних територій, сформувати уявлення про роль охорони природи та збереження довкілля. На світлинах флора й фауна лісів, де відсутня діяльність людини.

Переглянувши фотовиставку, люди повинні задуматися, що необхідно зробити для збереження такої краси.

Свої враження від побаченого відвідувачі виставки залишать у книзі відгуків та висловлять у  ЗМІ та інформаційних повідомленнях у соціальних мережах

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити