ҐорҐани

Природний

заповідник

У ДНЗ «Вогник» вчаться допомагати пернатим

Прищеплення любові дошкільнят до природи є одним із пріоритетних напрямків роботи в дошкільному навчальному закладі «Вогник». Багато років працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» тісно співпрацюють з колективом установи та в рамках відзначення Всеукраїнської акції «Допоможемо пернатим» завітали в черговий раз.
Завідувач сектору Людмила Кравчук інформувала присутніх, щодо проведення акції, наголосивши на потребі пернатих в допомозі людини, а саме, підгодівлі, бо для пташок взимку страшний не холод, а голод. Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов продемонстрував, з детальним роз’ясненням, відеофільм «Зимуючі птахи».
За допомогою листівки «Чим годувати пернатих?» екоосвітянин ознайомив дітей та дорослих з правилами підгодівлі птахів. Для інформування батьків про підгодівлю пташок дану листівку розміщено на полотнищі оголошень.
Після розповіді вихованці ДНЗ із задоволенням працювали над розмальовками «Зимуючі птахи рідного краю». Розмальовують вихованці середньої вікової групи «Сонечко» Розмальовують вихованці старшої вікової групи «Бджілка» Розмальовують вихованці логопедичної групи «Квіточка». Наочним результатом уяви дітей про зимуючі птахи є їх малюнки.