ҐорҐани

Природний

заповідник

«У «Пролісок» прилетіли птахи»

Слова знаного педагога Василя Олександровича Сухомлинського «Вчити дітей відчувати красу природи виховувати розум і дар бачення заповідних таємниць необхідне для того, щоб вони, сьогоднішні діти, стали дбайливими, турботливими господарями» є девізом роботи з дітьми в дошкільному навчальному закладі «Пролісок» (керівник – Білоган Марія Іванівна).
В цьому переконалися працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» завітавши в дитсадок. Завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла присутнім про відзначення екологічних дат в рамках «Місячника довкілля».
За допомогою гри «Стежками заповідника «Ґорґани» проведено віртуальну подорож територією заповідника. Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов ознайомив малечу та вихователів з біорізноманіттям заповідника акцентувавши на Всесвітньому дню птахів.
Цій екологічній даті присвячені ряд заходів, одним з яких є екозаняття з дошкільнятами. В групах дітей докладніше ознайомлено з перелітними птахами, їх зовнішнім виглядом і місцями гніздування.
Підсумком одержаних знань була робота над розмальовками (підготовлених працівниками заповідника). Вернісаж «У «Пролісок» прилетіли птахи».