ҐорҐани

Природний

заповідник

День Землі – час замислитись

Починаючи з 2010 року в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День – Всесвітній день Матері-Землі, який відзначався 22 квітня.

З нагоди цієї дати працівники сектору екологічної освіти  природного заповідника «Ґорґани» спільно з працівниками  центральної бібліотечної системи оформили книжкові виставки.

У центральній дорослій бібліотеці – «Земля – наш спільний дім», в районній бібліотеці для дітей ім. Ірини Яцури «Твоя планета Земля».

З книжок відвідувачі мають можливість зрозуміти, що Землю можна розглядати, як живий організм, а людство – частина цього організму. На жаль, вплив людської діяльності є часто негативним. Вирубка лісів, забруднення ґрунту, повітря, води, скорочення чисельності рослин і тварин – не повний перелік негативних аспектів людського впливу на Землю.

Ознайомившись з літературними джерелами, можливо хтось замислиться, що необхідно берегти природу, ощадливо використовувати її ресурси, бо старий підхід у ставленні до неї в намаганні якомога більше взяти, веде до знищення неоцінимих природних багатств, що загрожує не тільки природі, а й самому існуванню людства.