ҐорҐани

Природний

заповідник

Знайомство учнів з першоцвітами

На запрошення вчителя біології Максимецької ЗОШ І-II ст. Степана Гнатіва працівники сектору екологічної освіти ПЗ «Ґорґани» завітали до закладу, де провели ряд екологічних заходів для учнів 5-9-х класів у рамках проведення Всеукраїнської акції «Першоцвіт – 2018».

Учнів 5-7-х класів екоосвітянами проведено екогодину «Знайомство з першоцвітами».

Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук проінформувала про мету та завдання операції «Першоцвіт – 2018» та ранньоквітучі рослини регіону.


Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов за допомогою листівки «Операція «Першоцвіт – 2018»» та плакату «Первоцвіти – окраса весняного лісу», виготовленого доповідачем, розповів про перші весняні квіти, які зростають на території заповідника.

Вихованці переглянули презентацію «Першоцвіти України».

З учнями 8-9-х класів проведено екозаняття «Значення та охорона ранньоквітучих рослин».

Вони дізналися про шкоду масового збору рідкісних рослин у букети та на продаж. Людмила Петрівна наголосила на тому, що вищевказані порушення призводить до послаблення, а у невеликих місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення.

Роман Ігорович провів презентацію «До краси можна доторкнутися серцем», під час якої детально розповів про квіти-першоцвіти та причини їх зникнення. Він наголосив на необхідності збереження провісників весни для майбутніх поколінь.

Учні ознайомилися з першоцвітами за допомогою фотографій і отримали вичерпну відповідь на свої запитання.

Для інформування педагогів і учнів школи про проведення акції розміщено листівку «Операція «Первоцвіт – 2018» на інформаційному стенді школи.