ҐорҐани

Природний

заповідник

Члени учнівських лісництв – юні природоохоронці

Учнівські лісництва – структурний підрозділ закладу освіти, який забезпечує потребу в здобутті знань, умінь і навичок у галузі лісівництва, сприяє вихованню свідомого ставлення до праці, до охорони природи, використання та відтворення лісових ресурсів та вибору майбутньої професії.


Провідний фахівець сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» Роман Кузнєцов взяв активну участь в обласному постійно діючому семінарі-практикумі керівників учнівських лісництв та відповідальних представників держлісгоспів, який відбувся на базі Пістинської ЗОШ І-III ст. Косівської районної ради Івано-Франківської області.


Тема заходу – практична природоохоронна діяльність в учнівському лісництві. Мета – активізувати участь учнівської молоді в практичній природоохоронній роботі в учнівському лісництві.


Працівник природоохоронної установи Роман Ігорович виступив  перед присутніми з доповіддю-презентацією «Форми та методи освітньо-виховної діяльності в учнівському лісництві в аспекті екологічної освіти та виховання».


Учасники заходу відвідали відкрите заняття учнівського лісництва на тему: «Способи розмноження деревних порід» та ознайомилися з розсадником на території навчального закладу.

Підсумовуючи виступи доповідачів робимо висновок, що спілкування з природою зумовлює у членів учнівських лісництв зародження почуття любові до природи рідного краю, відповідальності за екологічний стан довкілля, зокрема, лісової флори та фауни, відчуття себе частиною природи.