ҐорҐани

Природний

заповідник

Вивчаємо та охороняємо біорізноманіття

У рамках навчання, в природоохоронному науково-дослідному відділенні природного заповідника «Ґорґани», проінформовано інспекторів про Міжнародний день біорізноманіття, який відзначатиметься 22 травня.
Адже, кожен з природоохоронців проводить, на прилеглій до території заповідника місцевості, роз’яснювальну роботу серед населення по недопущенню порушень природоохоронного законодавства, популяризації діяльності установи та біорізноманіття. Завідувач сектору екологічної освіти Людмила Кравчук розповіла про форми й методи екологічного виховання та заходи, які присвячені дню біорізноманіття. Вона презентувала брошуру «Абетка біорізноманіття природного заповідника «Ґорґани», підготовленої до друку працівниками сектору, з якою ознайомилися інспектори. Провідний фахівець сектору екоосвіти Роман Кузнєцов продемонстрував присутнім Конвенцією про біорізноманіття, яка була прийнята 22 травня 1992 року.
Він детально зупинився на біорізноманітті території природного заповідника «Ґорґани», за яким працівники відділення природоохоронної установи щоденно проводять фенологічні спостереження.
Надалі одержані знання працівники Ґорґанського ПНДВ використають у своїй роботі.