ҐорҐани

Природний

заповідник

Підвищення кваліфікаційного рівня

Провідний фахівець сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» Роман Кузнєцов підвищив кваліфікаційний рівень на курсах організованих Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління за підтримки Департаменту екомережі та природних ресурсів України.
Тема: «Система екологічної освітньо-виховної роботи в установах природно-заповідного фонду». Роман Ігорович взяв участь у 2-х круглих столах: «Національні природні парки та заповідники – скарбниці природної та культурної спадщини», виступивши з доповіддю-презентацією «Природно-культурний опис «Дорогою з Надвірної до Бистриці» та «Друге життя сміття – утопія чи реальність» в рамках Міжнародному екологічному форумі «Довкілля для України». Цікавим був практикум-квест у Національному науково-природничому музеї НАН України. Логічним завершенням курсів був захист дипломних робіт.
Провідний фахівець заповідника захистив роботу на тему:
  • «Віртуальна екскурсія «Ґреґоти Ґорґан». У процесі навчання було розглянуто організаційні, нормативно-правові засади та напрями екологічної освітньо-виховної діяльності в установах ПЗФ; 
  • методологічні основи формування екологічної культури особистості; 
  • робота з мас-медіа; 
  • нововведення та інновації в еколого-освітній роботі. 
Про підвищення кваліфікації отримано свідоцтво.