ҐорҐани

Природний

заповідник

Юні натуралісти с. Пнів

Всеукраїнська акція «День юного натураліста» - щорічний захід, започаткований з метою роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів.
Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» завітали на дитячу науково-практичну конференцію з етапом посвяти молодших школярів в юннати, яка відбулася в Пнівській загальноосвітній школі І-III ст. Ведучий заходу Андрій Вірста звернув увагу учнів на тому, що юннат – це перш за все, юні природолюби, знавці та носії екологічної культури серед однолітків та охоронці природи.
Завідувач сектору екологічної освіти ПЗ «Ґорґани» Людмила Кравчук звернула увагу на те, що охороняти природу необхідно починаючи з себе. Ознайомила присутніх про екологічну ситуацію на Прикарпатті.
Вихованці гуртків презентували доповіді на тему: «Глобальні проблеми людства: «Парниковий ефект», Кислотні дощі, Озонові Діри, Захист гідросфери від забруднення». Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов розповів про діяльність ПЗ «Ґорґани» та презентував фільм «І на камінні ростуть дерева».
Старшокласники розповіли про діяльність шкільного лісництва с. Пнів та урочисто посвятили молодших друзів у юннати.