ҐорҐани

Природний

заповідник

Не будь байдужим!

Багатим на екологічні дати є місяць березень: продовжується акція «Первоцвіт», відзначаються Всесвітній день лісів, Всесвітній день водних ресурсів.


Для більшої обізнаності учнівської молоді працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» провели екологічні години в Надвірнянській ЗОШ І-III ст. № 3. Заняття були проведені у початковій школі (учні 1-2 класів), середній (учні 7, 9 класів).

Завідувач сектору екоосвіти Людмила Кравчук розповіла першо - і другокласникам про зелені дати екокалендаря, звернувши увагу на охорону ранньоквітучих весняних рослин.

Провідний фахівець сектору екоосвіти Роман Кузнєцов, за допомогою буклету «Рослини Червоної книги України в природному заповіднику «Горгани» і плакату «Первоцвіти – окраса весняного лісу», доповнив розповідь колеги про первоцвіти для яких місцем проживання є ліс.

Учні переглянули відеофільм «Ліси – легені планети» з детальним роз’ясненням.

Підсумок заняття першокласників – висловлення кожного про його внесок у покращення охорони довкілля. Учні основної школи (7, 9 клас) також були ознайомлені з зеленими датами календаря і проведенням акції «Первоцвіт».


Операція «Первоцвіт»: ознайомлення присутніх з ранньоквітучими рослинами, їх морфологічною будовою, ареалом поширення та відповідальністю за зривання. Розповідь проведена за допомогою листівок, світлин первоцвітів та презентації «До краси можна доторкнутись тільки серцем».

Всесвітній день водних ресурсів: розповідь про неоціненну роль водних ресурсів та історією заснування, мету і завдання проведення акції; перегляд відеофільмів «Вода – це життя», «11 фактів про воду», з детальним поясненням, не залишив нікого байдужим.