ҐорҐани

Природний

заповідник

Талановита людина – талановита в усьому

Вітаємо на нашому сайті! Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат, проведення наукових досліджень та еколого-освітньої діяльності. В установі працюють 49 осіб, з них у науковому підрозділі - 7, у службі охорони - 22 особи.
Дивовижний острівець, де збереглася у своїй первозданній красі природа з унікальними ландшафтами, раритетними та типовими видами флори та фауни. Сайт створено за підтримки Уряду Норвегії та Всесвітнього фонду природи.
З нагоди професійного свята – Дня працівників природно-заповідної справи в адмінприміщенні заповідника сектором екологічної освіти було організовано виставку творчих робіт та захоплень працівників та їх родин. Тут були представленні малюнки, вишивки, різьба по дереву, картини та вироби з бісеру та глини, вірші, колекції значків та марок. Природа стала джерелом натхнення для створення робіт, адже в більшості з них зображені природні мотиви. Як виявилося працівники заповідника надзвичайно творчі та талановиті люди.
Тільки такі люди можуть присвятити своє життя охороні природи, яка вимагає творчого підходу і самовіддачі.