ҐорҐани

Природний

заповідник

Руйнуючи навколишнє середовище ми знищуємо своє майбутнє

На запрошення організаторів, працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Ґорґани» взяли участь у засіданні-семінарі обласного методичного об’єднання викладачів біології коледжів Івано-Франківщини.
Тема: «Охорона навколишнього природного середовища». Захід відбувся на базі Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.
Екоосвітяни ознайомили учасників засідання з найактуальнішою проблемою сьогодення – охороною довкілля. Завідувач сектору природоохоронної установи Людмила Кравчук у своїй розповіді акцентувала на важливих датах екологічного календаря. Однією з дат є 5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища, напередодні якої відбувався захід.
Цей день вважається однією з найважливіших подій і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу. Він є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення довкілля. Провідний фахівець сектору заповідника Роман Кузнєцов провів екскурс природно-заповідними територіями. У всіх була нагода ознайомитися з презентацією «Природно-заповідний фонд України».
Розгорнутою і детальною була розповідь-презентація про діяльність і біорізноманіття природного заповідника «Ґорґани» По закінченню віртуальної подорожі науково-пізнавальною стежкою «Ґреготи Ґорґан» Роман Ігорович змістовно відповів на численні запитання.
В багатьох викладачів виникло бажання побувати на цих теренах зі своїми студентами.
А ми, зі свого боку, як екоосвітяни, прагнемо, щоб екологічна свідомість стала невід’ємною частиною свідомості громадян, щоб усі відчули свою причетність до справи збереження навколишнього середовища.