ҐорҐани

Природний

заповідник

Віртуальна подорож заповідниками України

Працівниками сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Ґорґани» проведено екозаняття – віртуальну подорож заповідниками України, для учнів 5-го класу Надвірнянської ЗОШ І-III ст. № 1 (вчитель біології – Полатайко Надія Василівна). 

Завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла п’ятикласникам, що 11 січня відзначається День заповідників і національних парків. 

З розповіді присутні дізналися, що перший заповідник на території сучасної України був створений у 1886 році українським природознавцем Володимиром Дідушицьким. Це, до речі, був і перший заповідник в Європі, який являв собою природний резерват площею 22,4 га поблизу с. Пеняки (нині Бродівський район Львівської області) та одержав назву «Пам’ятка Пеняцька». 

Провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов провів віртуальну подорож перлинами незайманої природи України. Про деякі з них, крім змістовної розповіді, учні візуально ознайомились з матеріалами про заповідники переглядаючи друковані видання. 

Учнівську молодь зацікавили особливості заповідних територій та їх діяльність. Свідченням цього були численні запитання школярів, на які  надано вичерпні відповіді екоосвітянами.