ҐорҐани

Природний

заповідник

Міжнародний навчальний тренінг «Робота з громадами та участь в управлінні природоохоронними територіями»

Нещодавно працівник наукового відділу природного заповідника «Ґорґани» Слободян Олена Миколаївна взяла участь у міжнародному навчальному тренінгу «Робота з громадами та участь в управлінні природоохоронними територіями», який відбувся в Румунії.

учасники тренінгу

Основною метою даного тренінгу було сприяння розробці можливостей та навиків у працівників природоохоронних територій країн Східної Європи, щодо роботи з місцевими громадами та зацікавленими сторонами в інтересах досягнення цілей збереження і підтримки місцевих громад та сталого розвитку.

На тренінгу були розглянуті: техніки особистого спілкування та тлумачення інформації, конфлікт та його вирішення шляхом переговорів, комунікаційні та (еко) освітні стратегії, мета та цілі комунікаційних та освітніх стратегій, питання щодо визначення цільових груп, специфіки інформування різних цільових груп, способи та засоби комунікаційних та екоосвітніх процесів, забезпечення екоосвітньої та просвітницької діяльності.

с. Віскрі

Міжнародний тренінг об’єднав провідних природоохоронців дослідників-науковців, представників природоохоронних територій з Європейських країн та румунських спеціалістів - природоохоронців.