ҐорҐани

Природний

заповідник

Знайомство з сторінками зеленого календаря

Нещодавно відбулося чергове засідання дитячого екологічного клубу «Арніка», який діє при дитячій районній бібліотеці ім. І. Яцури. Так, як зустріч юних природолюбів відбувається раз у місяць, то присутні мають можливість ознайомитися з екологічним календарем, на даний момент - березня: Всесвітнім днем дикої природи, Міжнародним днем лісів, Всесвітнім днем водних ресурсів, проведенням операції «Первоцвіт».

Завідувач сектору екологічної освіти ПЗ «Ґорґани» Людмила Кравчук проінформувала присутніх про екологічні дати, які відзначаються в березні. Вона запропонувала дітям розв’язати кросворди та ребуси.


Провідний фахівець сектору екологічної освіти Роман Кузнєцов присутнім продемонстрував, з детальним коментарем, відеофільми «І на камінні ростуть дерева» та «Перша усмішка весни».

Теоретичні знання, одержані під час перегляду відеофільму про первоцвіти, члени клубу підкріпили майстер-класом з виготовлення первоцвіту з підручних матеріалів, а саме кульбаби, який провела фахівець бібліотечної справи Олександра Куца.

Бібліограф Алла Іващенко ознайомила охочих з виставкою літературних джерел «У світі дикої природи». Роман Ігорьович доповнив її, розповівши про рослини та тварини, що перебувають під загрозою зникнення.

Діти з задоволенням відповідали на питання вікторини «Вода – джерело життя», яка поглибила знання про водні ресурси.