ҐорҐани

Природний

заповідник

Участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Літопис природи України – створення бази даних для наукового аналізу і підготовки наукових публікацій»

Нещодавно працівник наукового відділу природного заповідника «Ґорґани» Слободян Олена та працівник сектору екологічної освіти Кузнєцов Роман взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Літопис природи України – створення бази даних для наукового аналізу і підготовки наукових публікацій», який відбувся на базі Яворівського національного природного парку та природного заповідника «Розточчя».
Отсо Оваскайнен та Євгеній Мейке - представники університету Гельсінкі. Доповідач науково відділу на міжнародному науково-практичному семінарі.
Основними завданнями даного семінару були:
  • перегляд методології збору та аналізу даних Літописів природи; 
  • ознайомлення з попередніми результатами аналізів зміни біорізноманіття та кліматичних змін; 
  • узгодження наукової діяльності установ природно-заповідного фонду з науковою діяльністю інших заповідних територій Євразії. 
Під час семінару команда математиків і біологів з Університету Гельсінкі представила напрацювання у напрямку математичного та комп’ютерного аналізу даних до Літописів природи. Кузнєцов Роман доповідає про результати фенологічних спостережень у природному заповіднику «Ґорґани».