ҐорҐани

Природний

заповідник

Земля у нас єдина

Візитівкою селища Ланчин Надвірнянського району, яке лежить на берегах рік Прут і Слобожниці, є пам’ятник оленям.


Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» тісно співпрацюють з колективами Ланчинської міської бібліотеки-філії (завідувач Попович Марія Іванівна) та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ланчин (директор Дикан Тетяна Михайлівна).

На захід присвячений Дню Землі запрошено завідувача сектору екологічної освіти заповідника Кравчук Людмилу Петрівну.

Марія Іванівна ознайомила учнів старших класів з календарем екологічних дат квітня (день зустрічі птахів, день екологічних знань, день довкілля, день Землі).

Людмила Кравчук конкретизувала кожне екологічне свято. Продемонстровано, з детальним поясненням, слайд-шоу «22 квітня – День Землі».

Перед присутніми виступила шкільна агітбригада «Земля»( Романюк Андріана,Яремин Оля, Стрихар Ольга,Гресько Вікторія, Марчек Марина, Андрушко Марія)

Нікого не залишили байдужим слова виступаючих :

… «Чую голос із майбутнього тривожний,

Голос зраненої нашої Землі:

«Схаменіться, люди, так не можна,

Що залишите нащадкам ви своїм?»

Учні п’ятих класів провели трудову акцію – благоустрій квітників на подвір’ї школи.

З восьмикласниками працівник ПЗ «Ґорґани» провела екологічну годину «Земля у нас єдина», звернувши увагу на екологічну ситуацію області та району, а також тестування на визначення рівня екологічної свідомості за методикою ЕЗОК. Ознайомившись з відповідями тестів відрадно те, що для більшості учнів природа – об’єкт охорони; наступні за рейтингом - об’єкт краси,об’єкт користі, об’єкт вивчення.