ҐорҐани

Природний

заповідник

Юннати за збереження лісу

Працівники сектору екологічної освіти природного заповідника «Ґорґани» тісно співпрацюють з Івано-Франківським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.
Проводились різнопланові спільні заходи:
  • презентації природо-заповідного фонду та діяльності природного заповідника «Ґорґани» працівникам позашкільної установи; 
  • участь у семінарах, тренінгах; 
  • для гуртківців та керівників гуртків ОЕНЦУМ проведено екскурсію по науково-пізнавальній стежці «Ґреготи Ґорґан». 
Провідного фахівця сектору екологічної освіти запрошено, як члена журі, на обласний зліт шкільних лісництв. З вступним словом до учасників заходу звернулася директор ОЕНЦУМ Ґудзик Тамара Василівна. Учасниками було 12 команд.
Роботи юних лісівників оцінювалися у двох номінаціях: виставка-презентація досягнень роботи шкільних лісництв і захист науково-дослідних робіт з лісничої тематик.
Надвірнянщину представляли: Пнівське, Зеленське і Чорноославське шкільні лісництва.
Працівники сектору екологічної освіти надали методично-консультативну допомогу в підготовці юннатів, до участі в районному та обласному етапах конкурсу шкільних лісництва, Пнівського шкільного лісництва – призера зльоту та переможця у номінації – захист науково-дослідних робіт; Зеленського шкільного лісництва – нагороджені грамотою ОЕНЦУМ за змістовну науково-дослідну роботу.
У всіх виступах юннатів було єдине звернення до дорослих: «Збережіть ліс для майбутніх поколінь»